zachovalost | bez poškození |
rozměr | 10x16 (průměr) cm |
rok | 80. léta |
signatura | signováno |
Pablo Picasso - Ručně malovaná keramika s motivem blíženců ve stylu Picassa. Signováno ve spodní části.
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 10x16 (průměr) cm |
rok | 80. léta |
signatura | signováno |