#13

Dřevěné vázičky

Dřevěné vázičky
Dřevěné vázičky
Dřevěné vázičky
#13

Dřevěné vázičky

Antique
289 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
15x6 cm (větší váza)
1995
signováno Lustig
Lustig

2 vázičky z mořeného, nelakovaného dřeva