#15

Soška býka

Soška býka
Soška býka
Soška býka
Soška býka
#15

Soška býka

Antique
1 limit
444 zobrazení
5 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
24x15 cm
1945

Pablo Picasso, bronz, signováno