zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na papíře |
rozměr | 26x60 cm |
rok | 1970 |
signatura | Vpravo dole |
autor | Evžen Trunečka Prostějovský |
Evžen Trunečka Prostějovský - Rybník Blato - severně od Poděbrad. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.