#180

Rybník Blato

Rybník Blato
Rybník Blato
Rybník Blato
Rybník Blato
Rybník Blato
#180

Rybník Blato

383 zobrazení
4 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
Olej na papíře
26x60 cm
1970
Vpravo dole
Evžen Trunečka Prostějovský

Evžen Trunečka Prostějovský - Rybník Blato - severně od Poděbrad. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.