#19

Dekorativní mísa se stříbrným okrajem Anglie

#19

Porcelain and fine Ceramics
1 limit
315 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
8x20 cm (průměr)

Porcelán, zvířecí motiv s bažanty, malováno metalickou barvou. Stříbrný lem na okraji, značeno a puncováno. Anglie, 50.léta 20.stol