zachovalost | bez poškození |
rozměr | 8x20 cm (průměr) |
Porcelán, zvířecí motiv s bažanty, malováno metalickou barvou. Stříbrný lem na okraji, značeno a puncováno. Anglie, 50.léta 20.stol
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 8x20 cm (průměr) |