zachovalost | bez poškození |
rozměr | váha 1424 g, výška (kávová konvice) 21,6 cm; váha 1424 g |
rok | 1908 |
signatura | Puncováno |
stav díla | ryzost 925/1000 |
Stříbrný servis ryzost 925/1000 s dřevěnými detaily a jemnou loveckou tématikou, 1908: čajová konvice, kávová konvice, cukřenka, mlíčenka. Jedinečná na trhu se zřídka objevující stříbrná sestava s motivem lovu.