#2

Odpolední set

Odpolední set
Odpolední set
Odpolední set
Odpolední set
#2

Odpolední set

Silver
525 zobrazení
14 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
váha 1424 g, výška (kávová konvice) 21,6 cm; váha 1424 g
1908
Puncováno
ryzost 925/1000

Stříbrný servis ryzost 925/1000 s dřevěnými detaily a jemnou loveckou tématikou, 1908: čajová konvice, kávová konvice, cukřenka, mlíčenka. Jedinečná na trhu se zřídka objevující stříbrná sestava s motivem lovu.