#207

Zátiší s jablky

Zátiší s jablky
Zátiší s jablky
Zátiší s jablky
Zátiší s jablky
#207

Zátiší s jablky

321 zobrazení
35 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
Olej na desce
45x70 cm
Vlevo nahoře
Oskar Nagy

Oskar Nagy - Zátiší maďarského autora, které můžeme srovnat s rukopisem jednoho z našich nejlepších malířů - Václava Špály. Obrazu dominují veselé, syté barvy na tmavém podkladu. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.