zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na desce |
rozměr | 45x70 cm |
signatura | Vlevo nahoře |
autor | Oskar Nagy |
Oskar Nagy - Zátiší maďarského autora, které můžeme srovnat s rukopisem jednoho z našich nejlepších malířů - Václava Špály. Obrazu dominují veselé, syté barvy na tmavém podkladu. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.