zachovalost | bez poškození |
rozměr | 13x9 cm |
signatura | Signováno AB, ruční výroba |
stav díla | zdobeno 24K zlatem |
autor | Neofitou |
Malá porcelánová váza s dvěma uchy a bílou glazurou se zlatými detaily
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 13x9 cm |
autor | Neofitou |