#5

Stojan na ubrousky Francie 20.stol

#5

Antique
359 zobrazení
300 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
11x12 cm
Puncováno, vyrobeno ve Francii
Cín 95%

Francie, polovina 20.stol. - Cín, ornamenty, na čtyřech nožičkách. Nádherná ukázka francouzské kreativity. Puncováno.