#6

Bronzová mistička

Bronzová mistička
Bronzová mistička
Bronzová mistička
Bronzová mistička
#6

Bronzová mistička

Antique
377 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození, patina
11x12 cm
Secese

Bronz, odkládací dekorativní mistička. Značeno Italy