#80

Nedělní procházka - Josef Procházka

#80

1 limit
914 zobrazení
60 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
Olej na plátně
92x76 cm
Vpravo dole
ano
Josef Procházka

Josef Procházka - Olej na plátně, rozměry 92x76 cm, signováno vpravo dole, nedatováno. V perfektním stavu a původním rámu. Procházka v tomto díle zpracovává jeden z jeho oblíbených motivů. Na široké, teplým odpoledním sluncem prosvětlené cestě se prochází dvě ženy. Procházka i v tomto jedinečném díle zdařile pokračuje krajinářské tradici, k níž ho inspirovala díla Kavána, Kalvody a Blažíčka. Pravost ověřena Mgr. D. Halatou.