zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 92x76 cm |
signatura | Vpravo dole |
rám | ano |
autor | Josef Procházka |
Josef Procházka - Olej na plátně, rozměry 92x76 cm, signováno vpravo dole, nedatováno. V perfektním stavu a původním rámu. Procházka v tomto díle zpracovává jeden z jeho oblíbených motivů. Na široké, teplým odpoledním sluncem prosvětlené cestě se prochází dvě ženy. Procházka i v tomto jedinečném díle zdařile pokračuje krajinářské tradici, k níž ho inspirovala díla Kavána, Kalvody a Blažíčka. Pravost ověřena Mgr. D. Halatou.