zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na plátně fixovaný na desce |
rozměr | 62x46 cm |
signatura | Vpravo dole |
rám | ano |
autor | Josef Dobrowsky |
Josef Dobrowsky - Zátiší příjemných hřejivých barev vytvořené štětcem jednoho z členů Videňské secese. Pravost ověřena MgA D. Halatou. Písemný posudek příložen.