#83

Košík s jablky a hruškami - Josef Dobrowsky

#83

420 zobrazení
90 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

mírně poškozeno
Olej na plátně fixovaný na desce
62x46 cm
Vpravo dole
ano
Josef Dobrowsky

Josef Dobrowsky - Zátiší příjemných hřejivých barev vytvořené štětcem jednoho z členů Videňské secese. Pravost ověřena MgA D. Halatou. Písemný posudek příložen.