zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na desce |
rozměr | 35x48 cm |
rám | ano |
autor | Francesco Zuccarelli |
Francesco Zuccarelli - Unikátní a typická práce z hlediska námětového pojetí i malířského podání tohoto skvělého italského velikána. Dílo vzniklo v autorově vrcholném tvůrčím období okolo roku 1780. Dalším pozitivem je fakt, že autor je zastoupen v předních evropských galeriích (Paříž, Vídeň, Haag, Hannover). V tomto smyslu je nabízený obraz ozdobou každé sbírky. Zakoupeno v Morony Galeries, Washington D.C. v roce 1986.
Odhadní cena 100 - 150 000Kč