#84

Pastýřská rodina - Francesco Zuccarelli 18.stol

#84

439 zobrazení
30 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

mírně poškozeno
Olej na desce
35x48 cm
ano
Francesco Zuccarelli

Francesco Zuccarelli - Unikátní a typická práce z hlediska námětového pojetí i malířského podání tohoto skvělého italského velikána. Dílo vzniklo v autorově vrcholném tvůrčím období okolo roku 1780. Dalším pozitivem je fakt, že autor je zastoupen v předních evropských galeriích (Paříž, Vídeň, Haag, Hannover). V tomto smyslu je nabízený obraz ozdobou každé sbírky. Zakoupeno v Morony Galeries, Washington D.C. v roce 1986.

Odhadní cena 100 - 150 000Kč