zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na desce |
rozměr | 28x39 cm |
rok | počátek 19. století |
signatura | Chybí |
rám | ano |
autor | Anglická škola |
značeno Sotheby's 19.stol - Jedinečná ukázka anglické školy jen vyjímečně se vyskytující na čekých aukcích, o které hovoří i to, že uvedené dílo bylo vystaveno v Sotheby's v Londýně 1996, tento obraz je v perfektním stavu. Štítek Sotheby's ze zadní strany. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.