zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 77x122 cm |
rok | 1902 |
signatura | Vpravo dole |
rám | ano (původní) |
autor | F. Haupstein |
F. Haupstein 1902 - Velkoformátový olej na plátně. Ojedinělá ukázka německého malířského umění. Nádherný původní zlacený rám. Rozměry 77 x 122cm, signováno vpravo dole, datace 1902, mírné poškození plátna vlevo nahoře. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou. Odhadní cena 75-100.000Kč.