#90

Setkání v antické zahradě

Setkání v antické zahradě
Setkání v antické zahradě
Setkání v antické zahradě
Setkání v antické zahradě
#90

Setkání v antické zahradě

416 zobrazení
35 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

mírně poškozeno
Olej na plátně
77x122 cm
1902
Vpravo dole
ano (původní)
F. Haupstein

F. Haupstein 1902 - Velkoformátový olej na plátně. Ojedinělá ukázka německého malířského umění. Nádherný původní zlacený rám. Rozměry 77 x 122cm, signováno vpravo dole, datace 1902, mírné poškození plátna vlevo nahoře. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou. Odhadní cena 75-100.000Kč.