zachovalost | bez poškození |
rozměr | 15x6 cm (větší váza) |
rok | 1995 |
signatura | signováno Lustig |
autor | Lustig |
2 vázičky z mořeného, nelakovaného dřeva
zachovalost | bez poškození |
rok | 1995 |
autor | Lustig |