zachovalost | bez poškození |
rozměr | 18(v) x 7 cm |
Čiré sklo, jedná se o neobvyklý designový kousek s třemi buňkami/oddíly na různé pochutiny.
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 18(v) x 7 cm |