#11

Sklo, Kamenický Šenov

Sklo, Kamenický Šenov
Sklo, Kamenický Šenov
Sklo, Kamenický Šenov
#11

Sklo, Kamenický Šenov

Glass
291 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00
2. eAukce
2. eAukce

bez poškození
18(v) x 7 cm

Čiré sklo, jedná se o neobvyklý designový kousek s třemi buňkami/oddíly na různé pochutiny.