zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 50X65 cm |
signatura | Vpravo dole |
autor | Emil Neuman |
olej na plátně, rozměry 50x65cm, signováno vpravo dole Emi Neuman. Ve zlaceném původním rámu.
zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 50X65 cm |
signatura | Vpravo dole |
autor | Emil Neuman |