#113

Emil Neuman

Emil Neuman
Emil Neuman
Emil Neuman
Emil Neuman
#113

Emil Neuman

301 zobrazení
3 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00

bez poškození
Olej na plátně
50X65 cm
Vpravo dole
Emil Neuman

olej na plátně, rozměry 50x65cm, signováno vpravo dole Emi Neuman. Ve zlaceném původním rámu.