#143

František Srna

František Srna
František Srna
František Srna
František Srna
#143

František Srna

275 zobrazení
10 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00
2. eAukce
2. eAukce

bez poškození
Olej na plátně
80x90cm,

olej na plátně, rozměry 80x90cm, signováno v přední části, název v zadní části obrazu. "Hadí žena" Pochází z majetku umělce.