zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 36x30 cm |
rok | 18. století |
signatura | Chybí |
autor | Neznámý autor |
olej na plátně, 18. století. Vystaveno v Ace Galeries, New York. Německo, Stř. Evropa. Bohatě zdobený, zlacený původní rám.