#144

Neznámý autor

Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
#144

Neznámý autor

349 zobrazení
25 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00
2. eAukce
2. eAukce

mírně poškozeno
Olej na plátně
36x30 cm
18. století
Chybí
Neznámý autor

olej na plátně, 18. století. Vystaveno v Ace Galeries, New York. Německo, Stř. Evropa. Bohatě zdobený, zlacený původní rám.