zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 49x38,5 cm |
signatura | Vpravo dole |
olej na plátně, rozměry 49x38,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno bez poškození
zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 49x38,5 cm |
signatura | Vpravo dole |