#148

Bedřich Piskač

Bedřich Piskač
Bedřich Piskač
Bedřich Piskač
Bedřich Piskač
#148

Bedřich Piskač

337 zobrazení
600 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 500 Kč
12. 3. 2020 19:00

bez poškození
Olej na plátně
49x38,5 cm
Vpravo dole

olej na plátně, rozměry 49x38,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno bez poškození