#169

Oskar Nagy

Oskar Nagy
Oskar Nagy
Oskar Nagy
Oskar Nagy
#169

Oskar Nagy

335 zobrazení
35 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00
2. eAukce
2. eAukce

bez poškození
Olej na desce
45x70 cm
Vlevo nahoře
Oskar Nagy

Kubistické zátiší maďarského autora, které můžeme srovnat s rukopisem jednoho z našich nejlepších malířů - Václava Špály. Obrazu dominují veselé, syté barvy na tmavém podkladu. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.