zachovalost | bez poškození |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 67x76 cm |
autor | Z.H. Olšan |
Z.H. Olšan, velký formát, olej na plátně, rozměry 67x76 cm, byl skvělý malíř, který se v důsledku emigrace v 60. letech u nás neproslavil tak, jak by kvalita jeho díla zasluhovala. I dílo Rodná ves patří mezi jeho velmi zdařilá díla. V krásném původním rámu.