#170

Z.H. Olšan

Z.H. Olšan
Z.H. Olšan
Z.H. Olšan
Z.H. Olšan
Z.H. Olšan
Z.H. Olšan
#170

Z.H. Olšan

424 zobrazení
25 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00

bez poškození
Olej na plátně
67x76 cm
Z.H. Olšan

Z.H. Olšan, velký formát, olej na plátně, rozměry 67x76 cm, byl skvělý malíř, který se v důsledku emigrace v 60. letech u nás neproslavil tak, jak by kvalita jeho díla zasluhovala. I dílo Rodná ves patří mezi jeho velmi zdařilá díla. V krásném původním rámu.