zachovalost | bez poškození |
rozměr | 11x12 cm |
signatura | Puncováno, vyrobeno ve Francii |
stav díla | Cín 95% |
Cín, ornamenty, na čtyřech nožičkách
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 11x12 cm |
stav díla | Cín 95% |