zachovalost | mírně poškozeno |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 82x69 cm |
rám | ano |
autor | Mazza Damiano |
Obraz je inspirován nejslavnějším Tizianovým dílem vystaveným v Museo Nacional del Prado v Madridu (reference H.E. Wethey, The Paintings of Tizian, st. 88-89, obr. 219). Mazza byl žákem Tiziana v Benátkách v druhé polovině 16.stol. Absolutní rarita v českých aukcích. Vystaveno Christie's London 2006.