Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
Malovaná miska
#8
Malovaná miska
Porcelain and fine Ceramics
316 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
12. 3. 2020 19:00
2. eAukce
Aukční katalog
bez poškození
10x16 (průměr) cm
80. léta
signováno MP
Ručně malovaná keramika s motivem blíženců.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript