zachovalost | mírna patina |
rozměr | 19cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
stříbrný náramek o velikosti 19cm, značeno 925/1000, výha 25g, nádherné florální motivy, kupujícímu bude přiložen certifikát Českého Puncovního úřadu
zachovalost | mírna patina |
rozměr | 19cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |