zachovalost | mírně poškozeno |
rok | 19.stol |
signatura | značeno na okrajích |
Vojenská mapa čech, 27 x 39,5 cm na listu 36 x 49 cm, kolem roku 1880,. Popsal Josef Kiss. Vyryl Joh.David. Volný list. Nahoře značeno číslem XXXVII.Dole slepotiskové razítko.