#186

Mědirytina, 1880

Mědirytina, 1880
#186

Mědirytina, 1880

Antique
145 zobrazení
750 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

mírně poškozeno
19.stol
značeno na okrajích

Vojenská mapa čech, 27 x 39,5 cm na listu 36 x 49 cm, kolem roku 1880,. Popsal Josef Kiss. Vyryl Joh.David. Volný list. Nahoře značeno číslem XXXVII.Dole slepotiskové razítko.