zachovalost | bez poškození |
rozměr | 19cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
miska ve tvaru lastury, typický míšeňský porcelán, kolem roku 1900, značeno vespodu Meissen / ojedinělá ukázka starého míšeňského umění
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 19cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |