zachovalost | bez poškození |
rozměr | 6/11cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
Sada 6ti šálků s podšálky s ručně malovaný cibulákovým motivm, kolem roku 1950
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 6/11cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |