#46

Moser, 4 sklenice na víno

Moser, 4 sklenice na víno
Moser, 4 sklenice na víno
Moser, 4 sklenice na víno
Moser, 4 sklenice na víno
Moser, 4 sklenice na víno
#46

Moser, 4 sklenice na víno

Antique
611 zobrazení
2 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
21 a 13cm
20.stol
neznačeno

Čechy, Karlovy Vary, Moser, 20. stol. Luxusní - 4 vinné sklenice na vysokých hraněných stopkách, zvonovité kupy přejímané zelenou lazurou, broušené a zlacená štafáž 24K zlatem. V. 21 a 13 cm.