#55

Šálek s podšálkem Lippert & Haas in Shlaggenwald 1841

#55

Antique
4 limity
499 zobrazení
3 300 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 500 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

mírně otřeno
9 a 15cm
19.stol
značeno vespod

Unikátní šálek s podšálkem, bílý porcelán, po celé ploše bohatě malované pestré kvítky se zlacenými okraji, při okraji šálku i podšálku plastické, zčásti zlacené poloakanty, c-motivy a mušle.