zachovalost | mírně otřeno |
rozměr | 9 a 15cm |
rok | 19.stol |
signatura | značeno vespod |
Unikátní šálek s podšálkem, bílý porcelán, po celé ploše bohatě malované pestré kvítky se zlacenými okraji, při okraji šálku i podšálku plastické, zčásti zlacené poloakanty, c-motivy a mušle.