zachovalost | bez poškození |
rozměr | 8cm |
rok | 1923 |
signatura | značeno vespod |
miska, 1923 Ph. Rosenthal & Co značeno zeleně pod glazurou, modrá glazura, lemováno 24K zlatem, výška 8cm, dia 11cm
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 8cm |
rok | 1923 |
signatura | značeno vespod |