zachovalost | mírné poškození vzhledem k stáří |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
2 x nože a 2x vidlička, porcelánová část neznačeno, na hrotu značeno STAHL-BRONZE, circa 1920
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |