#9

Cibulák z Dubí 1945-1959

Cibulák z Dubí 1945-1959
Cibulák z Dubí 1945-1959
Cibulák z Dubí 1945-1959
Cibulák z Dubí 1945-1959
Cibulák z Dubí 1945-1959
#9

Cibulák z Dubí 1945-1959

Porcelain and fine Ceramics
322 zobrazení
100 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
22,5cm
20.stol
značeno vespod

miska na omáčku, značeno ve spodu, délka 22,5cm, výška 10cm