#50

Alois Šimorda, 1938

Alois Šimorda, 1938
Alois Šimorda, 1938
Alois Šimorda, 1938
Alois Šimorda, 1938
Alois Šimorda, 1938
#50

Alois Šimorda, 1938

3 limity
1027 zobrazení
14 500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
24. 2. 2021 19:00

1301_Prezentované plátno je nebývale poutavou, mistrně pojatou prací, jež učaruje jemně modelovanými tělesnými křivkami dívky. Křehce modelovaný ženský akt je vynikající ukázkou poetického období 30. let, fáze na trhu raritně se objevující, a  díky tomu i  sběratelsky nejatraktivnější. Olej, plátno, rozměry 67x52 cm, signováno vlevo dole, 1938, rámováno. Děkujeme PhDr. Mgr. M.Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla.