#77

Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Jezero

#77

101 zobrazení
1 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
19. 10. 2023 20:00

2912_Barevný dřevořez, rozměr listu 29,5 x 19 cm, signováno vlevo nahoře, nerámováno.

ODHADNÍ CENA: 2.000–3.000 Kč