#63

L. Urban (act.c.1894) - Odpolední čaj

#63

202 zobrazení
60 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
10. 5. 2023 20:00

1976 Olej - plátno, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno, umělec tvořil v období kolem roku 1894.

ODHADNÍ CENA: 80.000 Kč - 120.000 Kč