4694 Ústřední ženská postava vyobrazená v polychromovaném kostýmu z 18. století držící strakatého bažanta. Sedící mezi dvěma mísami se sladkostmi vymodelovanými jako skořápky z malovaných růžových a světle modrých melírů a zlaceného lemování. Podglazurní modrá značka zkřížených mečů k základně, 19.stol., délka 25 cm.
ODHADNÍ CENA: 20.000 Kč - 30.000 Kč