#68

Míšeň (kolem roku 1870) - Žena s bažantem

#68

Varia
223 zobrazení
15 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
10. 5. 2023 20:00

4694 Ústřední ženská postava vyobrazená v polychromovaném kostýmu z 18. století držící strakatého bažanta. Sedící mezi dvěma mísami se sladkostmi vymodelovanými jako skořápky z malovaných růžových a světle modrých melírů a zlaceného lemování. Podglazurní modrá značka zkřížených mečů k základně, 19.stol., délka 25 cm.

ODHADNÍ CENA: 20.000 Kč - 30.000 Kč