#7

Equilibre

Equilibre
Equilibre
Equilibre
Equilibre
#7

Equilibre

64 zobrazení
500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 300 Kč
27. 12. 2023 20:00
Vánoční aukce
Vánoční aukce

26 Litografie, název "Equilibre", rok 1973, signováno v tisku, velikost tisku 30 x 21 cm, rámováno 40 x 55cm, paspartováno, zaskleno.