#204

FLAKON LITHYALIN

FLAKON LITHYALIN
#204

FLAKON LITHYALIN

Glass
451 zobrazení
17 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

Severní Čechy, Polevsko, Friedrich Egermann, okolo 1830 Nízký flakon kruhového půdorysu, fasetovaný do šestnáctistěnu, úzké límcovité hrdlo je opatřeno osmibokou kulovitou zátkou. Hnědočervený lithyalin, foukaný do formy a broušený, mramorovaný dekor, zlacené obruby. V. 7,5 cm, Ø 9 cm. Neznačeno. Stav B.