technika | kobaltové sklo, tavená plastika, broušené a leštěné |
rozměr | výška 9,5 cm, délka 14,5 cm |
rok | 2010 |
autor | 1960 |
2010, unikát, autorská práce, signováno a datováno (3)
rok | 2010 |
autor | 1960 |