#191

Ivana Šrámková - Little Piggy ze serie Animals

#191

Modern glass
1 limit
197 zobrazení
31 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
23. 3. 2023 19:00

kobaltové sklo, tavená plastika, broušené a leštěné
výška 9,5 cm, délka 14,5 cm
2010
1960

2010, unikát, autorská práce, signováno a datováno (3)