#38

Svatý Florian

Svatý Florian
Svatý Florian
Svatý Florian
#38

Svatý Florian

Sculptures
240 zobrazení
21 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
23. 3. 2023 19:00

výška 49 cm
19. století

19. století, Čechy, dřevo řezané, pestře polychromované, lehce poškozená polychromie, přiloženo vývozní povolení