rozměr | 73 x 98 cm |
rok | konec 17. století |
autor | 1594 - 1665 |
konec 17 století, zhotoveno podle grafického listu od Fabrizio Chiari, volně podle Nicolo Poussina, olej/plátno fix. na novém plátně, rám
rozměr | 73 x 98 cm |
rok | konec 17. století |
autor | 1594 - 1665 |