#27

Portrét muže se stužkou

Portrét muže se stužkou
Portrét muže se stužkou
Portrét muže se stužkou
Portrét muže se stužkou
Portrét muže se stužkou
#27

Portrét muže se stužkou

138 zobrazení
2 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 6. 2023 19:00

57 x 46 cm
konec 19. století

konec 19. století, severní Itálie, olej/plátno, signováno vpravo dole nečitelně, zlacený rám, poškozená malba