#39

Jan Křtitel - torzo

Jan Křtitel - torzo
Jan Křtitel - torzo
Jan Křtitel - torzo
Jan Křtitel - torzo
Jan Křtitel - torzo
#39

Jan Křtitel - torzo

Sculptures
135 zobrazení
15 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 6. 2023 19:00

výška 92 cm
2. třetina 18. století

2. třetina 18. století, Čechy, dřevo řezané, pestře polychromované a zlacené, přiloženo vývozní povolení