#42

Velký zlacený rám v rokokovém stylu

#42

Antique
1 limit
201 zobrazení
7 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
1. 6. 2023 19:00

104 x 89 cm, vnitří rozměr 65 x 52,5 cm
2. pol. 19. století

dřevo řezané, zlacené, lehce poškozeno