#105

Džbán Maharani - Moser

Džbán Maharani - Moser
#105

Džbán Maharani - Moser

Modern glass
33 zobrazení
Vyvolávací cena
10 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

sklo čiré, broušené, řezaný dekor, zlaceno
výška 27,5 cm
návrh 1922

návrh 1992, zhotoveno 90. léta 20. století, současná prodejní cena cca 45.000 Kč