technika | sklo čiré, broušené, řezaný dekor, zlaceno |
rozměr | výška 27,5 cm |
rok | návrh 1922 |
návrh 1992, zhotoveno 90. léta 20. století, současná prodejní cena cca 45.000 Kč
rozměr | výška 27,5 cm |
rok | návrh 1922 |