#106

Otto Pietsch
(1868 – 1948)

Váza Dětství

Otto Pietsch (1868 - 1943) - Váza Dětství
#106

Otto Pietsch
(1868 – 1948)

Váza Dětství

Modern glass
32 zobrazení
Vyvolávací cena
10 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

čiré sklo, ryté
výška 15 cm
20. léta 20.století

20. léta 20.století, autorská práce, signováno