Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#106
3
Otto Pietsch
(1868 – 1948)
Váza Dětství
#106
3
Otto Pietsch
(1868 – 1948)
Váza Dětství
Modern glass
32 zobrazení
Vyvolávací cena
10 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte
Otto Pietsch
Prohlédnout autora
16. eAuction 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
čiré sklo, ryté
výška 15 cm
20. léta 20.století
20. léta 20.století, autorská práce, signováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript