technika | hutně tvarované sklo |
rozměr | výška 17 cm |
rok | 1968 |
1968, signováno, datováno a číslováno č.1, Borské sklo Nový Bor, sklárna Chřibská. Srov.: Glass Review. 1973, sv. 28, č. 1, s. 18-20, obr. 2
rozměr | výška 17 cm |
rok | 1968 |